Gizlilik Politikası

1- Slipring A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (firma, isim, telefon, adres, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece Slipring A.Ş.’ye ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Slipring A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır.

2- Slipring A.Ş.  olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

3- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan    ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir

4- Slipring A.Ş. olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli Slipring A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Slipring A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

5- Slipring A.Ş. ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz Slipring A.Ş. ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.slip-ring.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir. Verilerin üçüncü şahısların eline geçmesini engelleyici teknolojiler kullanılmaktadır.

6- Ayrıca www.slip-ring.com sepet, ödeme ve üyelik sayfalarında SSL olarak ‘Comodo Positive SSL güvenlik’ teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden üçüncü şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için info@sliprings.com.tr veya 0212 567 66 77  numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Slipring Elektrik ve Akışkan Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.