Güvenlik ve Emniyet Ekipmanları

Dostlarımızın ve diğer insanların güvenliği için slip ringlerimiz, savunma ve keşif sistemlerini ve çok sayıda sivil uygulamayı desteklemektedir.

En sert koşullar için slip ringlerin tasarımlarını ve yüksek kalitelerini sağlamaktayız. Benzersiz slip ringlerimiz sayesinde güvenlik konusunda, varlık koruması, tehdit müdahalesi, sınır koruması, sistem sağlık denetimi ve dünya çapındaki iletişimi her zaman kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kameralar

Güvenlik ve CCTV kameraları genellikle 360 derece dönüş yapmaktadır. Bu dönüşün yapılması, mümkün olan her alanın görülebilmesi ve kameranın görevini olabilecek en iyi seviyede yerine getirebilmesi açısından önemlidir. Bu dönüşün yapıldığı esnada kameranın görüntü aktarımının ve elektrik gücünün sekteye uğramaması gerekmektedir. Sabit yapılardan dönen yapılara güç ve sinyal (özellikle görüntü sinyali) iletimi için tasarlanan slip ringler bu noktada kullanılması elzem olan ürünlerdir.

Bagaj Muayenesi

Sağlık sektöründe kullanılan BT tarayıcıları, havaalanlarında el çantası kontrolü için de kullanılmaktadır. Bu tarayıcılar sayesinde sıvılar ve dizüstü bilgisayarlar başarıyla algılanır. Tarayıcıların bu bilgileri ve görüntüyü sabit olan bilgisayara aktarabilmesi için slip ringler kullanılmaktadır.