Firmamız ne yapar?

Slipring A.Ş. olarak sabit bir yapıdan dönen bir yapı arasında  elektrik güç ve sinyalleri, sıvı-gaz akışkanları, fiber optik ve yüksek frekans iletimi gerçekleştirebilen ürünlerin mümessillik ve üretimini yapmaktadır.

 • Elektrik İletimi: Slip Ring
 • Sıvı-Gaz İletimi: Rotary Joint
 • Yüksek Frekans İletimi: Radyo Frekans Rotary Joint
 • Fiber Optik İletimi: Fiber Optik Rotary Joint

Vizyonumuz

Dünyanın en kapsamlı slip-ring marketi olarak her uygulamaya en uygun çözümü sunmak. Geniş bilgi ve birikimiz ile bu alandaki tüm ihtiyaçları tek kaynaktan sağlamak,  hizmet ve kalitemiz ile de bu sektörün lideri olmayı sürdürmektedir.

 • Kalite
 • Süreklilik
 • Teknik Destek

Misyonumuz

15 yılı bulan tecrübemiz ile müşterilerimize uygun en son ürün teknolojilerini rekabetçi fiyatlar ve online ödeme seçenekleri ile sunmak. En iyi teknik desteği sağlamak ve hızlı teslimat imkanı sağlamak.

 • Rekabetçi fiyatlar
 • En son teknoloji ürünler
 • Teknik destek
 • Müşteri memnuniyeti

Yunus Erdem Finansal İşler Müdürü

Şeyma Öztürk Ön Muhasebe

Sefa Güney Pazarlama Müdürü

Bekir Erdem Satış Uzmanı

Cüneyt Yıldırım İthalat-İhracat Müdürü

Kamila Barros Etkinlikler Ve Halkla İlişkiler Müdürü

Hatice Yenigün Elektrik Mühendisi

Ayşegül Demir Mekanik Teknisyen

Mehmet Erdemli Makine Mühendisi

Petya Peneva İhracat Yardımcısı

Tayfun Tanış Lojistik Departmanı

Uğur Sucu Bilgisayar Programlama Teknikeri

Firmamız ne yapar?

Öncelikli görevimiz birçok sektörde ihtiyaç duyulan sabit bir bölümden 360 derece döner hareket isteyen sistemler üzerine elektrik güç ve sinyalleri, sıvı-gaz akışkanlar, fiber optik sinyaller ve yüksek frekans iletiminde kullanılan sırasıyla, slip ring, rotary joint, fiber optik rotary joint ve radyo frekans rotary joint olarak bilinen üniteleri üretmek veya tedarik etmektir.

Kalite & Teknik

Müşterilerimize mümkün olduğunca en iyi çözümleri en yüksek kalitede sunabilmek, ürün geliştirmek ve üretmek. Kalite yönetim sistemi ve  tutarlı bir çalışma ile aşama aşama üretim.

Tarihçemiz

İstanbul Karaköy’den başlayıp sonra Bayrampaşa ve ardından İkitelli’de temsilciliklerle başlayıp sırasıyla, elektrik güç sinyal iletim ürünleri, sıvı-gaz iletim üniteleri, fiber optik iletim üniteleri ve son olarak yüksek frekans iletim üniteleri ile 15 yıl içerisinde firmamız Türkiye’de ve dünyada en kapsamlı ürün çeşidine sahip olmayı başarmıştır. Başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın her tarafında ürünlerimiz güvenle kullanılmaktadır.

Bizimle çalışın!

Firmamız ile bayilik veya özel müşteri statüsünde çalışmak mümkündür. Bayilik alan firmalara özel indirimler sağlanmaktadır. Özel müşteri yani üreticiler ise diledikleri takdirde uygulamalarına özel olarak üretilecek ürünler için koruma talep edebilirler. Daha detaylı bilgi için firmamızdan telefon yada e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Uygun ürünü seçmekte veya bulmakta zorluk çekiyorsanız hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektrik ve Makine mühendislerimiz size en uygun ürünü seçmenizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Her zaman daha iyisi… Her zaman daha güvenilir olanı temin etmek için çalışıyoruz.

Ödeme onayı ile birlikte stok olan ürünler için aynı gün sevkiyat imkanı. Stok olmayan ürünler içinde miktara göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. Bize sorun!

Güvenilir, en güvenilir ödeme altyapılarından biri olan iyzico ile tüm para birimlerinde güvenle alışveriş imkanı sunmaktayız. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak istemezseniz havale/EFT ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Bir çok endüstriyel uygulamada yüzlerce müşteri…

Bizi Ziyaret Edin