Teslimat & İade Koşulları

Teslimat & İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar) ürünlerin iadesi mümkün değildir. Tüm gönderilen ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Müşteriye özel olarak üretilen veya ithal edilen ürünler sipariş onayından eğer üretim sürecinde ise alıcı tarafından iptal edilemez.

Ürün İade Adresi:

IOSB İmsan Sanayi Sitesi E1 Blok No: 4-5
34490 Küçükçekmece – İstanbul, Türkiye
Tel: +90 212 567 66 77 (PBX)

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya eft/havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler eğer stok ise 3 iş günü içerisinde ve eğer stok değilse müşteriye verilen teslim süresinde kargoya teslim edilecektir. İthal ürünlerin teslim süresi gümrükleme veya üretici üretim programına bağlı olarak uzayabilir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.